Výrobky

Plastové šachty

Šachty - k prodeji nabízíme dva druhy šachet šachtu na vrt a vodoměrná šachta cena je uvedena s DPH 21% dle prodeje online.

  • Šachta na vrt - je určena pro vrtané studně, kde nahrazuje stávající betonové skruže, které se pokládají kolem vrtu. Díky konstrukčnímu řešení je zaručena 100 % vodotěsnost uvnitř šachty. Použití je pro průměry vrtu 100, 125, 140, 150 a 200 mm. Průměr šachty v základním provedení je 90 cm a výška 130 cm. V případě požadavku zákazníka lze rozměry změnit. Poklop je plně pochozí, uzamykatelný a zateplený extrudovaným polystyrenem. Poklop lze provést v provedení zeleném nebo šedém. Hmotnost šachty je 48 kg. Šachta se pokládá na pískový podsyp, kde se nasadí vodotěsný prostup ve dně šachty na stávající vrt.
  • Vodoměrná šachta - vodoměrná šachta slouží pro uložení vodoměru pod úroveň terénu mimo objekt. Jedná se o válcové vodotěsné nádrže vyráběné z polypropylenu. Jsou vybaveny prostupy pro připojení na domovní přípojku a vodovodní řád, petlicí na uzamykání a plastovým žebříkem. Hlavními výhodami jsou neomezená životnost, vodotěsnost a jednoduchá montáž díky nízké hmotnosti. Průměr vodoměrné šachty je 95 cm a výška 174,5 cm.

Plastové jímka

Plastové jímky - k prodeji nabízíme dva druhy plastových jímek.

  • Plastová jímka samonosná
  • Kruhová jímka nesamonosná  - Kruhové plastové jímky lze využít k akumulaci:dešťové vody, chemických látek, kvasné nádrže pro potravinářství, k zachycení splaškových odpadních vod z rodinných domů a menších provozoven Jímky se vyrábějí v samonosném provedení bez obetonování.Na každý výrobek obdržíte atest o zkoušce vodotěsnosti, záruční list a prohlášení o shodě.

Plastové septiky

Plastové septiky tříkomorové ve třech provedení dle počtu osob. Septik je nádrž se 3 komorami, která slouží jako usazovací prostor. Odpadní vody se zde postupně zbavují kalu. Dochází zde k předčištění odpadní vody, které ovšem není dostatečné. Proto se za septik umísťuje navíc ještě zemní filtr (např. pískový) nebo aktivní biologický filtr, kde dojde k takovému dočištění, že je možno vodu vypouštět.

Ostatní výroba

Výroba plastových válů na přípravu potravin, masa, pokrmů, těsta.

Výroba bazénu

Výroba bazénů na míru ve dvou tvarech ovál a kruh. V různých velikostech.

  • Bazén ovál
  • Bazén kruhový